رای به سایت :
1065
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری
شنبه 29 دي 1397 -
دبیر کل جنبش حزب‌الله لبنان :

مقاومت می‌تواند هر هدف متعلق به دشمن را هدف قرار دهد

سید حسن نصرالله گفت که مقاومت لبنان امروز هم صاحب قدرت بوده و هم دارای موشک است و این توانایی‌ را دارد که هر هدفی را در اسرائیل بزند.
calendar
تاریخ : 1397/02/01 - 20:36
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 187 شهید چراغی  ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ، سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیر کل جنبش حزب الله لبنان دقایقی پیش آغاز شد.

او که به صورت ویدیو کنفرانس در همایشی تحت عنوان «صوتی وفاء لأهل الوفاء» سخنرانی می‌کرد، به حمله رژیم صهیونیستی علیه مقاومت لبنان در سال 1996 موسوم به «خوشه‌های خشم» اشاره کرد و گفت که در سایه ناتوانی دشمن صهیونیستی، شهروندان غیر نظامی هدف این حمله قرار گرفتند.

سید حسن نصرالله گفت که فرزندان امام موسی صدر، جنبش امل و حزب الله با کمک هم مفهوم مقاومت را که منجر به پیروزی شد، تغییر دادند.

وی در مورد شکل گیری مقاومت جنوب لبنان گفت که مردم جنوب لبنان از سال 1948 منتظر بودند تا دولت به کمک آن‌ها بشتابد، تا اینکه امام موسی صدر جایگزینی برای آن ایجاد کرد و مقاومت را تأسیس کرد.

دبیر کل جنبش مقاومت لبنان اظهار داشت که رژیم صهیونیستی در حمله آوریل 1996 مسیحیان و مسلمانان را هدف قرار داد و در نتیجه این حملات کشتارهای وحشتناکی رخ داد.

او گفت که تاقبل از 2006 این حزب الله بود که از دولت و ارتش لبنان می‌خواست برای مقابله به دشمن اسرائیلی به جنوب برود.

سید مقاومت در پاسخ کسانی که خواستار خلع سلاح مقاومت لبنان هستند گفت که این دولت لبنان بود که به جنوب این کشور پشت کرد نه کسی که برای دفاع از خود و ناموس خود سلاح خرید تا در برابر دشمن بایستد.

دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه افزود: «جرم ما این است که برای دفاع از خود و ناموس سلاح برداشته و دفاع کردیم».

سید حسن نصرالله گفت که مقاومت لبنان امروز هم صاحب قدرت بوده و هم دارای موشک است و این توانایی‌ را دارد که هر هدفی را در اسرائیل بزند.

او به انتخابات پیش روی لبنان در ششم ماه می اشاره کرد و گفت: «حضور شما در پای صندوق‌های رأی پیامی برای دنیا دارد و آن اینکه ما در جنوب لبنان هرگز مقاومت را تنها نخواهیم گذاشت».


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16216
بهروز بینواییمطالب مرتبط