رای به سایت :
1065
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری
شنبه 04 خرداد 1398 -
اطلاعات پرداخت‌های خزانه‌داری در دسترس عموم قرار گرفت
اطلاعات پرداخت‌های خزانه‌داری در دسترس عموم قرار گرفت

خزانه دار کل کشور گفت: براساس دستور شماره ۱۲۹۵۶۰ رییس جمهور و ابلاغ ضوابط اجرایی بودجه ۱۳۹۷، تمامی پرداخت های مرتبط با هزینه های عمومی دولت از امروز در اختیار عموم مردم قرار گرفته است.
calendar
تاریخ : 1397/02/01 - 22:04
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ، سید رحمت اله اکرمی معاون نظارت مالی وزیر اقتصاد و خزانه دار کل کشور با اعلام این خبر گفت: براساس دستور شماره ۱۲۹۵۶۰ رییس جمهور و ابلاغ ضوابط اجرایی بودجه ۱۳۹۷، تمامی پرداخت های مرتبط با هزینه های عمومی دولت از امروز در اختیار عموم مردم قرار گرفته است.

اکرمی افزود: به دنبال دستور صریح رییس جمهور و ماموریتی که وزیر امور اقتصادی و دارایی به این معاونت محول کرد، طی ماه های اخیر زیرساخت ها و مقدمات این موضوع فراهم گردید که از امروز مورخ شنبه اول اردیبهشت ۱۳۹۷ عموم مردم می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی وزارت امور اقتصادی و دارایی به آدرس www.mefa.ir تحت عنوان “گزارش پرداخت های خزانه داری کل کشور”در جریان جزئیات های پرداخت های دولت از محل بودجه عمومی کشور قرار گیرند.

وی تاکید کرد: هم اکنون اطلاعات پرداخت های فروردین ۹۷ قابل دسترسی است و از این پس اطلاعات مربوط به پرداخت ها به طور مستمر به روزرسانی خواهد شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1368
علی عدالت جومطالب مرتبط