رای به سایت :
1065
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری
یکشنبه 01 ارديبهشت 1398 -
دشمن در سوریه از بسیج جهان اسلام سیلی خورد / هزینه های آمریکا در خروج از برجام
دشمن در سوریه از بسیج جهان اسلام سیلی خورد / هزینه های آمریکا در خروج از برجام

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص)تهران بزرگ با اشاره به اقتدار ایران در دنیا گفت: امروز تکلیف ما برای مقابله با کید و حیله دشمن سنگین تر از دوران دفاع مقدس است.
calendar
تاریخ : 1397/02/31 - 18:21
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ،  سردار یزدی، فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری با گرامیداشت ماه مبارک رمضان گفت: امیدواریم خداوند توفیق بندگی و عبادت را در این ماه مبارک به همه ما عطا کند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: شهدایی که فتح خرمشهر را با ایثار و از خود گذشتگی به ارمغان آوردند.

سردار یزدی تاکید کرد: فتح خرمشهر، پیروزی بر ظلم و استکبار بود که در آن ابرقدرت ها و کشورهای زیادی شرکت داشتند.

سردار یزدی افزود: دشمنان آن روزها آمده بودند تا انقلاب اسلامی نوپا را از بین ببرند و جلوی واقعه ای که زمینه ساز واقعه ای دیگر بود را بگیرند.

وی با اشاره به ابعاد جنگ تحمیلی گفت: حدود 35 کشور به صورت مستقیم و غیرمستقیم در مقابل جمهوری اسلامی ایران ایستاده بودند تا خدشه ای در انقلاب اسلامی ایجاد کنند که با وحدت و ایثارگری مردم تحت رهبری امام راحل این توطئه خنثی شد و فتح خرمشهر شروعی شد بر فتح الفتوح های دیگر.

امروز تکلیف ما از روزهای دفاع مقدس سنگین تر است

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول تهران بزرگ با اشاره به اقدامات دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی گفت: امروز تکلیف ما از روزهای دفاع مقدس سنگین تر است و پیچیدگی های مقابله با کید و حیله دشمن سخت تر شده است.

وی تصریح کرد: دشمنان با یارگیری های منطقه ای و بین المللی و حتی داخلی به دنبال رسیدن به اتفاق نظر هستند.

وی افزود: امروز آمادگی داریم تا باز هم دشمنان مان را زمین گیر کنیم و برای رسیدن به این هدف باید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنیم و وحدت رویه را حفظ کنیم.

سردار یزدی با اشاره به استیصال دشمن در مواجهه با انقلاب اسلامی، تصریح کرد: وقتی در ماجرای سوریه وقتی سیلی محکمی از بسیجیان دنیا خوردند شروع کردند به بمباران و تخریب اماکنی که نه ارزش استراتژیک داشت و نه ارزش نظامی.

دشمن با تلاش بسیجیان جهان اسلام سیلی محکمی خوردند

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ تصریح کرد: در گام اول، دشمنان با تلاش بسیجیان جهان اسلام سیلی محکمی خوردند.

وی با اشاره به اقدامات دشمنان از روی استیصال گفت: دشمنان آماده بودند که از طرف ما عکس العملی ببینند اما به فاصله چند روز اتفاقی افتاد و در داخل خاک شان مورد هدف راکت ها و موشک قرار گرفتند.

خروج از برجام برای آمریکا هزینه بسیار سنگینی دارد

وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در جایگاه قدرت قرار داردم، خاطرنشان کرد: خروج از برجام برای آمریکا هزینه بسیار سنگینی دارد، چراکه آبروی نداشته خود را در این خصوص به حراج گذاشتند.

سردار یزدی، دفاع از حقوق بشر، تمسک به سازمان ملل و... از طرف آمریکا را برای مردم دنیا تهوع آور عنوان کرد و افزود: همه اقدامات نمادین دولت آمریکا در قبال مردم دنیا برای همه آشکار شده است.

سردار یزدی تاکید کرد: این هزینه سنگین را برای مقابله با انقلاب اسلامی پرداخت می کنند.

وی تصریح کرد: باید گوش به فرمان امام خامنه ای، رهبر معظم انقلاب باشیم و از طرفی نیز مطالبه گر باشیم.

سردار یزدی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: امروز باید مطالبه گر باشیم و از دولت آمریکا بخواهیم که در مقابل عملکرد خود در دنیا پاسخگو باشد و با مذاکره خودشان را به ما اثبات کنند.

استحکام درونی ما از روزهای اول انقلاب با الهام از امام راحل باید تداوم داشته باشد

وی تاکید کرد: استحکام درونی ما از روزهای اول انقلاب با الهام از امام راحل باید تداوم داشته باشد و همه با هم همراه و همقدم باشیم و اجازه ندهیم اختلاف سلیقه و عناوین سازمانی به این وحدت رویه صدمه بزند و این پیچ تاریخی را با حضور امام خامنه ای پشت سر بگذاریم.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه و اهمیت ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری گفت: در سرپل ذهاب به نیروی ارزشی، جوان و پرانرژی نیاز داشتیم تا در کمک به عزیزان مان در دشت ذهاب حضور داشته باشد.

خدمت رسانی سپاه حضرت محمد رسول الله در سرپل ذهاب

وی با بیان اینکه سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ در 22 روستای سرپل ذهاب حضور فعال داشته است، گفت: 57 خانه تحویل شده است و 124 خانه نیز در آینده ای نزدیک و به کمک مردم تهران همه این اقدامات انجام شده است.

سردار یزدی از زحمات فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری تقدیر کرد و گفت: امیدواریم در راستای اعتلای هدف بسیج و سپاه که محرومیت زدایی است موفق باشند.

وی خطاب به فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری اظهار امیدواری کرد: با تلاش های نیروی ارزشی، اقدامات و برنامه های این ناحیه بسیار مهم، تحقق یابد.

همواره از تجربیات سازنده بسیجیان استفاده کرده ایم

ایل بیگی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری نیز با اشاره به همکاری و همدلی های موجود بین نیروهای ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری گفت: همواره از تجربیات سازنده بسیجیان در برهه های مختلف استفاده کرده ایم.

مسجد محوری برنامه های بسیج

سرهنگ دوم پاسدار محمدی فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری نیز گفت: توفیق خدمت گزاری در بسیج و بسیجیان را دوباره به بنده عطا کرد.

وی با اشاره به برنامه های پیش رو گفت: هدف بسیج والا است بنابراین از همه موانع عبور می کنند چرا که اقدامات شان در زمینه های دفاعی، امنیتی و آسیب های اجتماعی همواره مردمی بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری تاکید کرد: خدمت رسانی به مردم در سپاه حضرت محمد رسول الله تهران به صـورت ویژه انجام می شود.

سرهنگ محمدی بر مسجد محوری برنامه های بسیج تاکید کرد و گفت: بسیج در مسجد متولد شد و در بسیج ادامه راه می دهد بنابراین موضوع مسجد محوری مورد توجه و تاکید است.

گفتنی است سرگرد ایل بیگی در حال حاضر به عنوان فرمانده بسیج سازندگی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ فعالیت می کند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19465


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری        منطقه 7        محله نظام آباد        بسیج        اقتدار        وحدت                            

مطالب مرتبط