رای به سایت :
1065
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری
شنبه 04 خرداد 1398 -
ضرورت مسجد محوری برنامه های بسیج
ضرورت مسجد محوری برنامه های بسیج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری بر مسجد محوری برنامه های بسیج تاکید کرد و گفت: بسیج در مسجد شکل گرفت و در آن به فعالیت خود ادامه می دهد.
calendar
تاریخ : 1397/02/31 - 18:34
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ،  سرهنگ دوم پاسدار محمدی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری گفت: توفیق خدمت گزاری در بسیج و بسیجیان را دوباره به بنده عطا کرد.

وی با اشاره به برنامه های پیش رو گفت: هدف بسیج والا است بنابراین از همه موانع عبور می کنند چرا که اقدامات شان در زمینه های دفاعی، امنیتی و آسیب های اجتماعی همواره مردمی بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری تاکید کرد: خدمت رسانی به مردم در سپاه حضرت محمد رسول الله تهران به صـورت ویژه انجام می شود.

سرهنگ محمدی بر مسجد محوری برنامه ها تاکید کرد و گفت: بسیج در مسجد متولد شد و در بسیج ادامه راه می دهد بنابراین موضوع مسجد محوری مورد توجه و تاکید است. گفتنی است سرگرد ایل بیگی در حال حاضر به عنوان فرمانده بسیج سازندگی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ فعالیت می کند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19465


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری        منطقه 7        محله نظام آباد        مسجد        بسیج                                    

مطالب مرتبط