رای به سایت :
1065
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری
شنبه 04 خرداد 1398 -
اگر از موشک‌های ما می‌ترسند به پناهگاه بروند
اگر از موشک‌های ما می‌ترسند به پناهگاه بروند

سردار حسین سلامی : هیچکس نمی تواند قدرت ‌موشکی ما را نابود کند و اگر می‌ترسند به پناهگاه بروند.
calendar
تاریخ : 1397/03/08 - 13:54
11
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ، جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم افتتاح مسجد امام حسن (ع) دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین (ع) با بیان اینکه شهدا برای دفاع از کشور و حریم ولایت و امامت جان خود را فدا کردند، گفت: جوانان ما به پیروی از شهدا لباس جهاد پوشیدند تا بر تن ملت ما لباس عزت بپوشانند.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: سپاه مثل مسجدی است که از ابتدا بر ذات تقوا بنا شده است. تاسیس سپاه معجزه ذهن الهی امام خمینی بود و در زمان رهبر معظم انقلاب اسلامی شکوفا شد و تاثیر و قدرتش در افق‌های دور دست شرق و غرب عالم دیده شد.

سلامی تصریح کرد: آنها فکر می‌کنند ایران باید توسعه موشکی خود را خاتمه دهد اما چون نمی‌توانند ما را مجبور کنند از ما می‌خواهند خودمان چنین کاری کنیم.

وی ادامه داد: آنها در حالی که کشور را تحریم می کنند تصور این را دارند که ایران خود را خلع سلاح می کند در حالی که امروز قدرت و نظام ایران بخش هایی از جامعه اسلامی را تحت تاثیر قرار داده، آنها تصور می کنند ایران این قدرت و حضور و نفوذ را کنار می گذارد، اما نمی دانند که این نفوذ فیزیکی نیست بلکه باور اسلام است و این نفوذ وجود دارد و هیچکس نمی تواند آن را از بین ببرد و فقط می توانند در برابر گسترش آن تسلیم باشند.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان با تاکید بر اینکه هیچکس نمی‌تواند قدرت ‌موشکی ما را نابود کند و اگر می‌ترسند به پناهگاه بروند، گفت‌: حداکثر کار آنها تحریم کردن است اما ایران غنی است و تحریم پذیر نیست، ایران قوی است پس خواب آشفته نبینند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1368
علی عدالت جومطالب مرتبط