رای به سایت :
1065
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری
شنبه 04 خرداد 1398 -
13 آبان‌ماه 97 جلوه‌های حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان
13 آبان‌ماه 97 جلوه‌های حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان

مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در تهران، صبح یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ در مقابل لانه جاسوسی آمریکا با حضور پرشور جوانان و مردم تهران برگزلر شد.
calendar
تاریخ : 1397/08/14 - 17:29
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ، راسم راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم، از جمله دانش آموزان و جمعی از مسئولان در مقابل لانه جاسوسی- سفارت پیشین آمریکا در تهران- آغاز شد. شعار راهپیمایی امسال علاوه بر شعار همیشگی مرگ بر آمریکا،‌ شعار هیهات مناالذله است.

بیش از 4 هزار عوامل رسانه‌ای اعم از خبرنگار، تصویربردار و عکاس مراسم 13 آبان را در سراسر کشور پوشش خبری می‌دهند.

همچنین زنگ استکبارستیزی در بیش از 105 هزار مدرسه در سراسر کشور  ساعت 8 صبح نواخته می‌شود.

شخصیت‌های سیاسی و نظامی کشور نیز در مراسم راهپیمایی 13 آبان در شهرها و استان‌های مختلف سخنرانی دارند که در این ارتباط می‌توان به سخنرانی سردار جعفری در تهران ، آیت‌الله احمد خاتمی در کرمان، ضرغامی در مشهد، ‌صفارهرندی در قزوین، سردار اشتری اصفهان، منوچهر متکی شیراز، مهدی چمران اهواز، حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام و المسلمین سعیدی در کرمانشاه، سردار نقدی در البرز و ... اشاره کرد.

به گفته قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی امسال با شعارهای ضد استکباری و با پرهیز از هر نوع حاشیه‌سازی است. این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم،  دانش‌آموزان و دانشجویان در بیش از هزار شهر و بخش کشور با در دست داشتن پرچم‌های یا حسین (ع) و هیهات مناالذله  برگزاری شد .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19877مطالب مرتبط