رای به سایت :
103
محبوب
حوزه 178 صالحین
ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری
چهارشنبه 27 دي 1396 -
جهاد فرهنگی سرلوحه پایگاه های بسیج قرار گیرد
جهاد فرهنگی سرلوحه پایگاه های بسیج قرار گیرد

فرمانده بسیج خواهران ناحیه شهید مطهری و فرمانده حوزه 178 صالحین به همراه مسئولان مجموعه های فرهنگی، سایبری و ... از پایگاه شهید علمدار بازدید کردند.
calendar
تاریخ : 1396/10/20 - 12:34
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 178 صالحین  ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ، فرمانده بسیج خواهران ناحیه شهید مطهری و فرمانده حوزه 178 صالحین به همراه مسئولان مجموعه های فرهنگی، سایبری و ...صبح امروز ( 20 دی) از پایگاه شهید علمدار بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت ها و اقدامات انجام شده در این پایگاه قرار گرفتند.

 

خواهر اکبری، فرمانده بسیج خواهران ناحیه شهید مطهری در این جلسه با تقدیر از اقدامات انجام شده در پایگاه شهید علمدار، گفت: فعالیت های انجام شده مطابق حجم برنامه ابلاغی بوده است و گزارشات تهیه شده در بخش های مختلف نیز مطابق با استاندارد تعریف شده می باشد.

 

وی با تاکید بر کیفی سازی برنامه های فرهنگی و اجتماعی در پایگاه های بسیج، خاطرنشان کرد: با ارائه برنامه های خلاق و متنوع باید زمینه حضور بیشتر جوانان و نوجوانان در برنامه های فرهنگی و آموزشی بسیج را فراهم کنیم.

 

در ادامه خواهر زارع، ضمن خیرمقدم به فرمانده بسیج خواهران ناحیه شهید مطهری و هیات همراه، اظهارداشت: پایگاه شهید علمدار یکی از پایگاه های فعال و پیشتاز در حوزه جذب جوانان و نوجوانان به بسیج بوده است و انشاءالله این رویکرد با قوت و قدرت ادامه یابد.

 

فرمانده حوزه 178 صالحین با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و جهاد در عصر حاضر لازم است، افزود: جهاد در راه کسب علم، جهاد در راه کمک به همنوع، جهاد در راستای محرومیت زدایی و بسیج سازندگی و مهم تر از همه جهاد فرهنگی باید سرلوحه فعالیت های بسیج قرار گیرد.

 

همچنین فرمانده و جمعی از اعضای شورای پایگاه شهید علمدار در این جلسه پیرامون اقدامات انجام شده در بخش های مختلف سایبری، فرهنگی، اطلاعات، بسیج سازندگی، نیروی انسانی، حلقه های صالحین و ... طی سه ماهه سوم سال جاری ارائه کردند.

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16179
فاطمه پناهی