رای به سایت :
109
محبوب
حوزه 178 صالحین
ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری
شنبه 29 دي 1397 -
آغاز اجرای طرح «سه شنبه های مهدوی» در جنوب تهران
آغاز اجرای طرح «سه شنبه های مهدوی» در جنوب تهران

شهردار منطقه 20 از اجرای 7 برنامه فرهنگی به مناسبت دهه مبارک فجر با محوریت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم از خانواده معظم شهدا در این منطقه خبر داد.
calendar
تاریخ : 1396/11/23 - 11:11
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 178 صالحین  ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ، سید احمد صفوی در دیدار با خانواده شهیدان قنبری که با حضور حجت الاسلام علی شاهچراغی امام جمعه، دادستان و رئیس دادگستری و رئیس بنیاد شهید شهرری برگزار شد، گفت: ترویج فرهنگ شهادت و ایثار از مهم ترین اهداف برنامه های تدارک دیده شده به مناسبت دهه مبارک فجر بوده است که 7 برنامه با این محوریت در این دهه به اجرا می رسد.

صفوی با اشاره به آغاز طرح "سه شنبه های مهدوی" ویژه خانواده های معظم شهدا همزمان با دهه مبارک فجر اشاره کرد و افزود: این طرح از اقدام شهید حججی که در زمان حیات هر سه شنبه، پخش صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان(عج) داشتند، بر گرفته شده است و اولین مراسم آن با حضورگسترده خانواده معظم شهدا در پایگاه شهید مدافع حرم امرایی اجرا شد.

وی ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت را از مهمترین اهداف این طرح برشمرد و گفت: این طرح معنوی همراه با سخنرانی های هدفمند مذهبی، قرائت زیارت عاشورا و حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا هر سه شنبه انجام می شود.

 

شهردار منطقه 20 دیدار فرزندان شهید و کارکنان شهرداری منطقه 20 با جانبازان مرکز توان بخشی ثارالله  در قالب طرح "صنوبرهای ماندگار" و همچنین دیدار شهرداران نواحی و مدیران ادارات منطقه با خانواده های معظم شهدا را از دیگر برنامه های اجرا شده در ایام مبارک دهه فجر برشمرد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16179
فاطمه پناهیمطالب مرتبط