رای به سایت :
109
محبوب
حوزه 178 صالحین
ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری
سه شنبه 27 آذر 1397 -
برگزاری نمایشگاه توانمندی های پایگاه های تابعه حوزه 178 صالحین
به مناسبت روز قشر؛

برگزاری نمایشگاه توانمندی های پایگاه های تابعه حوزه 178 صالحین

به مناسبت گرامیداشت روز قشر، نمایشگاهی از توانمندی ها و دستاوردهای پایگاه های تابعه حوزه 178 صالحین در مسجد مالک اشتر برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/12/17 - 23:34
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 178 صالحین  ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ، به مناسبت گرامیداشت روز قشر، نمایشگاهی از توانمندی ها و دستاوردهای پایگاه های تابعه حوزه 178 صالحین در مسجد مالک اشتر برگزار شد.

در این نمایشگاه یک روزه که با حضور و مشارکت خواهران بسیجی پایگاه های تابعه حوزه 178 صالحین برگزار شد، هر یک از پایگاه های بسیج، نمونه ای از توانمندی های خود را در قالب غرفه ای ارائه کرده بودند.

غرفه های نمایشگاه شامل طب اسلامی، مشاوره حقوقی، بهداشت و سلامت، صنایع و هنرهای دستی، پوشاک، شیرینی های خانگی و ایستگاه صلواتی می شد.

در غرفه طب اسلامی؛ مشاوره و عرضه داروهای گیاهی ارائه می شد، مراجعه کنندگان به نمایشگاه می توانند با حضور در غرفه مشاوره حقوقی، مسائل حقوقی خود را مطرح و راهکارهای حقوقی دریافت کنند.

همچنین در غرفه های شیرینی خانگی و صنایع و هنرهای دستی نیز، خواهران بسیجی، بخشی از توانمندی خود را به تصویر کشیده بودند و محصولات خانگی را ارائه کرده بودند.

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16179
فاطمه پناهی


tags
   خبر قسم        عکس قسم        مصاحبه قسم        حوزه 178 صالحین        منطقه 7        محله نظام آباد        جشن        حضرت فاطمه    

مطالب مرتبط