پایگاه مقاومت بسیج شهید علمدار
 
دوشنبه 30 مهر 1397 -

رای به سایت :
43
محبوب
صفحه نخست ›› سبک زندگی ›› حوزه 178 صالحین ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید علمدار
0
محبوب  
رای به خبر :
اردوی گزارش گیری ناحیه شهید مطهری از پایگاه شهید علمدار
اردوی گزارش گیری ناحیه شهید مطهری از پایگاه شهید علمدار

فرمانده بسیج خواهران ناحیه شهید مطهری و فرمانده حوزه 178 صالحین به همراه مسئولان مجموعه های فرهنگی، سایبری و ... از پایگاه شهید علمدار بازدید کردند.
calendar
تاریخ : 1396/10/20 - 09:24

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید علمدار  حوزه 178 صالحین  ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ، فرمانده بسیج خواهران ناحیه شهید مطهری و فرمانده حوزه 178 صالحین به همراه مسئولان مجموعه های فرهنگی، سایبری و ...صبح امروز ( 20 دی) از پایگاه شهید علمدار بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت ها و اقدامات انجام شده در این پایگاه قرار گرفتند.

خواهر اکبری، فرمانده بسیج خواهران ناحیه شهید مطهری در این جلسه با تقدیر از اقدامات انجام شده در پایگاه شهید علمدار، گفت: فعالیت های انجام شده مطابق حجم برنامه ابلاغی بوده است و گزارشات تهیه شده در بخش های مختلف نیز مطابق با استاندارد تعریف شده می باشد.

وی با تاکید بر کیفی سازی برنامه های فرهنگی و اجتماعی در پایگاه های بسیج، خاطرنشان کرد: با ارائه برنامه های خلاق و متنوع باید زمینه حضور بیشتر جوانان و نوجوانان در برنامه های فرهنگی و آموزشی بسیج را فراهم کنیم.

در ادامه خواهر زارع، ضمن خیرمقدم به فرمانده بسیج خواهران ناحیه شهید مطهری و هیات همراه، اظهارداشت: پایگاه شهید علمدار یکی از پایگاه های فعال و پیشتاز در حوزه جذب جوانان و نوجوانان به بسیج بوده است و انشاءالله این رویکرد با قوت و قدرت ادامه یابد.

فرمانده حوزه 178 صالحین با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و جهاد در عصر حاضر لازم است، افزود: جهاد در راه کسب علم، جهاد در راه کمک به همنوع، جهاد در راستای محرومیت زدایی و بسیج سازندگی و مهم تر از همه جهاد فرهنگی باید سرلوحه فعالیت های بسیج قرار گیرد.

همچنین فرمانده و جمعی از اعضای شورای پایگاه شهید علمدار در این جلسه پیرامون اقدامات انجام شده در بخش های مختلف سایبری، فرهنگی، اطلاعات، بسیج سازندگی، نیروی انسانی، حلقه های صالحین و ... طی سه ماهه سوم سال جاری ارائه کردند.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13185
فاطمه پناهی


مطالب مرتبط