پایگاه مقاومت بسیج شهید علمدار
 
جمعه 28 دي 1397 -

رای به سایت :
43
محبوب
صفحه نخست ›› شهر ›› حوزه 178 صالحین ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید علمدار
0
محبوب  
رای به خبر :
تشریح برنامه های سازمان بسیج شهرداری تهران در دهه فجر
تشریح برنامه های سازمان بسیج شهرداری تهران در دهه فجر

برنامه های سازمان بسیج شهرداری تهران به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر اعلام شد. مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران با تشریح برنامه های این سازمان در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: دهه انقلاب از...
calendar
تاریخ : 1396/11/11 - 16:43

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید علمدار  حوزه 178 صالحین  ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ، مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران با تشریح برنامه های این سازمان در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: دهه انقلاب از رشحات اسلام است و این دهه باید با عظمت هرچه تمامتر برگزار شود. لذا سازمان بسیج شهرداری تهران در راستای مأموریت های ابلاغی خود و در جهت یکپارچه کردن فعالیتهای این ایام فرخنده  و به منظور بزرگداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب برنامه های متعدد و متنوعی در نظر گرفته است.


مهدی بابایی با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی افزود: وظیفه ما به عنوان یک بسیجی پاسداشت ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و زنده نگداشتن یاد و خاطره کسانی است که به واسطه رشادت ها و از خودگذشتگی آنان این انقلاب محقق شده است. همان کسانی که با توکل برخدا و با جانفشانی های خود، در جهت وحدت کلمه و حفظ ارزشهای معنوی اسلامی کوشیدند و بر مبانی اعتقادی خود استقامت کردند.


وی اضافه کرد : پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) و ادامه راه گرانقدر آن فریادگر یگانه، با مدیریت با کفایت و مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواب را از چشمان دشمنان اسلام زدوده است. دشمنان ما با گذشت سی و نه سال از انقلاب، همه توان خود را در جهت مقابله به کشورمان به کار گرفته اند و مهمترین راه ضربه زدن به این  نظام را ایجاد فضای یأس و ناامیدی در جامعه می دانند و برای ناکارآمد نشان دادن آن از هیچ فعالیتی دریغ نمی کنند.


بابایی اضافه کرد: به همین منظور رویکرد بسیج شهرداری تهران در دهه مبارک فجر، تقویت روحیه امید در بین آحاد مردم از طریق معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در سطح شهر تهران است و تلاش ما آن است که در قالب نصب طرح هایی در معابر اصلی شهر تهران، نسبت به  معرفی بیش از 50 دستاورد انقلاب اقدام کنیم.


وی با بیان آن که ورود حضرت امام خمینی(ره) حادثه ای مهم است که باید در همه ابعاد به آن توجه شود اظهار داشت: نسل امروز ما باید بداند که امام راحل با تمام وجود خدا را باور داشت و به خاطر آن از هیچ کسی نمی ترسید و راز پیروزی امام نیز در همین مسئله بود. در همین راستا همزمان با لحظه تاریخی ورود بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی به کشور ،  گروه موزیک برگزیدگان جشنواره ترنم فتح، در 23 میدان اصلی شهر تهران نظیر میدان انقلاب،  میدان ولیعصر (عج )، میدان امام حسین (ع)، میدان تجریش، میدان سعادت آباد، ، میدان ونک، میدان رسالت، فلکه دوم صادقیه، میدان نبوت،  میدان آزادی بوستان المهدی، میدان جمهوری، میدان منیریه، میدان بهارستان، فلکه دوم نیرو هوایی، میدان شهدا، ترمینال خاوران، میدان مرکزی بازار دوم نازی آباد، میدان ابوذر، میدان معلم، میدان اصلی شهرری و میدان المپیک به اجرای برنامه خواهند پرداخت.


مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران ارائه خدمات ملموس به شهروندان تهرانی را یکی دیگر از فعالیت های این در دهه فجر عنوان کرد و ابراز داشت:  یک از خدماتی که توسط بسیجیان شهرداری در دهه مبارک فجر ارائه می شود، هم سطح سازی مسیر حرکت معلولین و جانبازان از درب منزل تا اولین ایستگاه حمل و نقل عمومی  است که پیش از این نیز 100 مورد انجام شده است. البته این جزء فعالیت های مستمر شهرداری تهران است  که در دهه مبارک فجر سعی خواهیم کرد که اهتمام بیشری به این امر داشته باشیم.


بابایی توزیع پلاکارد و پرچم در راهپیمایی روز 22 بهمن، تهیه و توزیع نشریه گلدسته با محوریت انقلاب اسلامی، برگزاری نمایشگاه با محوریت دستاوردهای انقلاب اسلامی در ساختمان های ستادی ، بازدید از خانواده  شهدای انقلاب دردهه فجر، اجرای گروه سرود و موزیک نیروهای مسلح در 12 میدان اصلی شهر تهران، اجرای گروه موزیک در ایام دهه فجر  در 22 میدان اصلی شهر تهران به صورت روزانه، اردوی یکروزه با محوریت شهدای انقلاب اسلامی و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری مرتبط با دهه فجر، تور بازدید از باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ویژه پرسنل را از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده بسیج شهرداری تهران در این ایام عنوان کرد.


مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران تصریح کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی، مقطع رهایی ملتی است که به مدد الهی و تبعیت از حضرت امام خمینی (ره) بر طاغوت غلبه کرد و در ادامه با زعامت و رهبری مقام معظم رهبری همچنان شاهد ثمربخشی شجره طبیه جمهوری اسلامی در میهن عزیزمان و توسعه آن به دیگر کشورهای اسلامی هستیم.


 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13185
فاطمه پناهیمطالب مرتبط