پایگاه مقاومت بسیج شهید رسول رضایی
 
پنجشنبه 02 خرداد 1398 -

رای به سایت :
702
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 175 موحد دانش ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید رسول رضایی
10
محبوب  
رای به خبر :
اختلاف از عرش است تا فرش
اختلاف از عرش است تا فرش

شهدای ما هم در اوج جوانی هم دارای تابعیت مضاعف بودند. هم خاکی بودند و هم آسمانی
calendar
تاریخ : 1397/02/31 - 12:28

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید رسول رضایی  حوزه 175 موحد دانش  ناحیه مقاومت بسیج شهید مطهری ، اختلاف تا کجاست از عرش است تا فرش ، آن یگانگان عالم شهدای عزیز در اوج جوانی و بحبوحه جوانی هم ،دو تابعیتی بودند آن یگانگان با اجازه ولی عصرشان ، امام عزیزشان ، تابعیت آسمان را گرفتند و در نهایت ، آسمانی داشتند . 

در نقطه مقابل ، برخی از این مسئولین فرومایه در اوج میانسالی، نفس کشیدن در این خاکی که برای وجب به وجبش  این همه لاله گلگون  تقدیم آسمان کرده است تنگ است و خاک دیار کفر دلچسب تر.

درست است هوای اینجا به مشام شما سازگار نیست و اذیت میشوید.  این فرومایگان مانند قصه آن دباغ است که در بازار عطاران از بوی عطر و مشک بیهوش و رنجور  شد. پس چه بهتر که بروید

 

کریمی‌قدوسی: برخی معاونان رئیس‌جمهور دوتابعیتی هستند!
جواد کریمی‌قدوسی، رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی و دارای گرین‌گارت می‌گوید در فهرست موجود از دوتابعیتی‌ها، نام برخی معاونان رئیس‌جمهور، مسؤولان نهاد ریاست‌جمهوری و معاونان برخی وزرا نیز وجود دارد. کریمی‌قدوسی در این‌باره به تسنیم گفت: لیستی از افراد دوتابعیتی تدوین شده است که نام برخی معاونان رئیس‌جمهور، برخی مسؤولان نهاد ریاست‌جمهوری، بعضی معاونان وزرا، برخی اعضای تیم مذاکرات هسته‌ای، تعدادی از مدیران عامل بانک‌ها، بعضی اعضای هیأت‌مدیره بانک‌ها، برخی مدیران شعب بانک‌ها، تعدادی از مسؤولان پروژه شبکه ملی اطلاعات، بعضی اعضای شورای شهر دوره چهارم تهران، رؤسای شورای شهر تعدادی از استان‌ها، برخی مسؤولان اتاق‌های بازرگانی، بعضی استانداران، مسؤولان تعدادی از شرکت‌های مهم دولتی، مسؤولان برخی فدراسیون‌های ورزشی، مقامات بعضی سازما‌ن‌های دولتی از جمله سازمان امور مالیاتی کشور، تعدادی از افراد در بخش هنر و سینما و بعضی مسؤولان صداوسیمای برخی استان‌ها در این لیست قرار دارد. وی تصریح کرد: بر اساس اطلاعاتی که در روند تحقیق و تفحص  به دست ما رسید، همسر، فرزندان و حتی عروس برخی وزرای فعلی و دولت یازدهم یا تابعیت بیگانه یا گرین‌کارت دارند. حتی گفته می‌شود فرزندان و همسر یک وزیر فعلی در خارج از کشور اقامت دارند. نماینده مردم مشهد در مجلس تصریح کرد: البته فردی وجود دارد که اگر به پرونده دوتابعیتی بودن وی رسیدگی شود کل مشکل دوتابعیتی‌ها برطرف می‌شود. کریمی‌قدوسی  با تأکید بر این که هیئت تحقیق و تفحص حتی تصویر گذرنامه آمریکایی این افراد را در اختیار دارد، گفت: این فهرست تقدیم دادستانی‌کل کشور شده و دادستانی هم آن را در اختیار نهادهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی قرار داده و استعلاماتی انجام داده است

                                                                                                                                                                                

    مثل مسئولین دوتابعیتی هوای این خاک لاله گون به مشامشان سازگاز نیست مانند مثل مرد دباغ و بازار عطر فروشان از مثنوی معنوی مانند است.

 

روزی مردی از بازار عطرفروشان می‌گذشت، ناگهان بر زمین افتاد و بیهوش شد. مردم دور او جمع شدند و هر کسی چیزی می‌گفت، همه برای درمان او تلاش می‌کردند. یکی نبض او را می‌گرفت، یکی دستش را می‌مالید، یکی کاه گِلِ تر جلو بینی او می‌گرفت، یکی لباس او را در می‌آورد تا حالش بهتر شود.

 

دیگری گلاب بر صورت آن مرد بیهوش می‌پاشید و یکی دیگر عود و عنبر می‌سوزاند. اما این درمانها هیچ سودی نداشت. مردم همچنان جمع بودند. هرکسی چیزی می‌گفت. یکی دهانش را بو می‌کرد تا ببیند آیا او شراب خورده است؟ حال مرد بدتر و بدتر می‌شد و تا ظهر او بیهوش افتاده بود. همه درمانده بودند.

 

تا اینکه خانواده‌اش باخبر شدند، آن مرد برادر دانا و زیرکی داشت او فهمید که چرا برادرش در بازار عطاران بیهوش شده است، با خود گفت: من درد او را می‌دانم، برادرم دباغ است و کارش پاک کردن پوست حیوانات از مدفوع و کثافات است. او به بوی بد عادت کرده و لایه‌های مغزش پر از بوی سرگین و مدفوع است.

 

کمی سرگین بدبوی سگ برداشت و در آستینش پنهان کرد و با عجله به بازار آمد. مردم را کنار زد، و کنار برادرش نشست و سرش را کنار گوش او آورد بگونه‌ای که می‌خواهد رازی با برادرش بگوید. و با زیرکی طوری که مردم نبینند آن مدفوع بد بوی را جلو بینی برادر گرفت. زیرا داروی مغز بدبوی او همین بود. چند لحظه گذشت و مرد دباغ بهوش آمد. مردم تعجب کردند وگفتند این مرد جادوگر است. در گوش این مریض افسونی خواند و او را درمان کرد.

 

 

 


پایگاه شهید رسول رضایی
پایگاه شهید رسول رضایی
انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19193مطالب مرتبط